O študentskej osobnosti roka zo Stavebnej fakulty TUKE – Matúšovi Harčárovi

O študentskej osobnosti roka zo Stavebnej fakulty TUKE – Matúšovi Harčárovi

Denník Pravda

Aby krajina mala budúcnosť, potrebuje vzdelaných a talentovaných ľudí. Napríklad takých, akí včera dostali cenu Študentská osobnosť Slovenska za akademický rok 2017/2018. Podujatie už po štrnásty raz pripravila organizácia Junior Chamber International – Slovakia (JCI), ktorá opäť ocenila prácu 12 študentov a doktorandov slovenských vysokých škôl a Slovenskej akadémie vied (SAV) v Bratislave. Mediálnym partnerom projektu bol denník Pravda.

Mladých ľudí, ktorí sa do súťaže zapojili, nominovali vysoké školy a SAV. „Keď sme pred rokmi začínali, bolo ich len 25 a teraz ich je už 91. Aj to svedčí o tom, že sa projekt úspešne rozvíja,“ zhodnotil výkonný predseda JCI Marián Meško. Víťazov v rôznych kategóriách vyberala porota zložená z odborníkov SAV a Slovenskej rektorskej konferencie (Celý článok)

Denník SME

Ocenili študentské osobnosti roka (Celý článok)

Nový Čas

Študent z východu zbiera domáce i zahraničné ocenenia! Matúš Harčár (25), ktorý sa učí za projektanta na Technickej univerzite v Košiciach, sa len nedávno stal Študentskou osobnosťou Slovenska v kategórii Stavebníctvo a architektúra (Celý článok).