2024 International Product Safety Week Student Mentorship Programme

Pre študentov

Európska komisia spoločne s International Consumer Product Health and Safety Organization (ICPHSO) spúšťajú 2024 International Product Safety Week Student Mentorship Programme.

Cieľom programu je prilákať motivovaných a talentovaných študentov do oblasti bezpečnosti spotrebiteľských výrobkov a ponúknuť im príležitosť na nadviazanie kontaktov a spolupráce so skúsenými odborníkmi v danej oblasti.

Prihlasovanie je už spustené, pričom záujemcovia by sa mali prihlásiť do 05.07.2024 prostredníctvom odkazu, ktorý je uvedený v priloženom dokumente:

2024 IPSW Mentorship programme annoucement
pozn: upozorňujeme, že v texte priloženého dokumentu je v treťom odseku nesprávne uvedený rok „2014“

Úspešní záujemcovia budú pozvaní na International Product Safety Week, ktorý sa uskutoční 14. - 17. októbra 2024 v Bruseli.

V rámci programu sa uskutočnia stretnutia organizované Európskou komisiou a ICPHSO, ale taktiež aj osobitné stretnutia medzi úspešnými záujemcami (zverencami) a mentormi, nakoľko každému úspešnému záujemcovi bude pridelený mentor.