Usmernenie MŠVVaŠ SR k šíreniu koronavírusu

Usmernenie MŠVVaŠ SR k šíreniu koronavírusu

Na základe pokynov pána prezidenta Slovenskej rektorskej konferencie Dr. h. c. prof. Ing. Rudolfa Kropila, PhD. Vám dávame do pozornosti Usmernenie k šíreniu koronavírusu, ktoré vydalo MŠVVaŠ SR a týka sa aj VŠ a internátov. Okrem iného sa v ňom neodporúča organizovanie akýchkoľvek výletov, exkurzií a iných podujatí do oblastí s potvrdeným výskytom koronavírusu. Aj pre vysoké školy, študentské domovy a internáty ministerstvo školstva odporúča dodržiavať všeobecné preventívne ochranné opatrenia, ktoré sú rozpísané:

Usmernenia a ďalšie informácie nájdete aj na stránke univerzity: