doc. Ing. Peter MÉSÁROŠ, PhD.

Verejná časť štátnych skúšok na SvF

Display portlet menu

Verejná časť štátnych skúšok na SvF

Správy

Štátne skúšky organizované Stavebnou fakultou TUKE sa uskutočnia formou videokonferencie. Verejná časť štátnych skúšok bude verejnosti k dispozícii audiovizuálnym prenosom v zasadacej miestnosti Dekanátu na 2. poschodí, Vysokoškolská 4, Košice.

Dodržiavame všetky hygienické opatrenia, nutnosťou je priniesť si vlastné ochranné prostriedky.

Harmonogram štátnych skúšok