Víťazná „TOP študentská práca“ v kategórii „Smart City“ v roku 2022 je od Ing. Adriany Novotnej

Vyhlasovateľom súťaže „TOP študentská práca“ je „Univerzitný vedecký park Technicom a Innovlab Startup center Deutsche Telekom IT Solutions Slovakia“, ktorí hodnotí záverečné práce študentov v troch tematických okruhoch: „Smart City“, „Health“, „Industry“.

V kategória „Smart City“ cenu „TOP študentská práca“ získala v roku 2022 Ing. Adriana Novotná zo Stavebnej fakulty TUKE.

Téma záverečnej práce je „Hotel – analýza využitia slnečnej energie a tepelných čerpadiel pre energetickú bilanciu bazénov“ a je venovaná problematike obnoviteľných zdrojov energie v hotelových zariadeniach.

Viac informácií: https://uvptechnicom.sk/sutaz-top-studentska-praca-pozna-svojich-vyhercov/