XXII. ročník medzinárodného kola súťaže ŠVOČ stavebných fakúlt ČR a SR - 19.5.2022

Dňa 19. mája 2022 sa uskutočnil „XXII. ročník medzinárodného kola súťaže ŠVOČ stavebných fakúlt ČR a SR“, ktoré organizovala Stavebná fakulta STU v Bratislave.

„Medzinárodné kolo súťaže ŠVOČ stavebných fakúlt ČR a SR“ sa realizovalo on-line formou prostredníctvom platformy Microsoft Teams.

ŠVOČ prebiehala v 11 odborných sekciách a študent SvF TUKE získal:

• v sekcii „Technické zariadenia budov a energia budov“:
  • 3. miesto: Bc. Pavol Knut
    názov práce: Solárne systémy a ich využitie pri klimatizácii
    vedúci práce: doc. Ing. Peter Kapalo, PhD.

Ďakujeme za vzornú reprezentáciu fakulty.