Coneco – Racioenergia 2024 (20. – 23. marec 2024)

Display portlet menu

Coneco – Racioenergia 2024 (20. – 23. marec 2024)

Stavebná fakulta TUKE počas medzinárodného veľtrhu CONECO – RACIOENERGIA (43. medzinárodný veľtrh stavebníctva CONECO a súbežne 32. veľtrh energetickej efektívnosti RACIOENERGIA) na bratislavskom výstavisku Incheba v „Pavilóne vzdelávania a inovácií“ prezentovala mladým ľudom možnosti štúdia na fakulte a ich následné uplatnenie v praxi a širokej odbornej/laickej verejnosti ukázala dosiahnuté výsledky v oblasti vzdelávania, vedy a výskumu.

Prezentované boli inovácie aplikované v praxi (zmiešaná a rozšírená virtuálna realita, inovatívne ekologické riešenia pre budovy, ukážky prác v 3D programoch, ...) a prednášky:

  • BIM modelovanie pri návrhu obnovy historických stavieb
  • Vývoj re-modulárnej stavebnej jednotky (HexUni-T)
  • Centrum výskumu a inovácií v stavebníctve

MonTueWedThuFriSatSun
Loading backend data

Dean's message

Túžba meniť svet k lepšiemu je v každom z nás. Stavebníctvo je jednou z možností, ako tento sen naplniť. Stavba je komplexné dielo nielen z pohľadu architektúry, konštrukčných systémov, ale vnímame ju ako podnikateľský projekt. Je potrebné ju naplánovať, realizovať, predať a nájsť vhodný spôsob užívania. Príď k nám študovať a toto všetko ťa naučíme. Postav si s nami svoju úspešnú budúcnosť!

Coneco – Racioenergia 2024 (20. – 23. marec 2024)

Display portlet menu