Admission

MonTueWedThuFriSatSun
Loading backend data

Dean's message

Túžba meniť svet k lepšiemu je v každom z nás. Stavebníctvo je jednou z možností, ako tento sen naplniť. Stavba je komplexné dielo nielen z pohľadu architektúry, konštrukčných systémov, ale vnímame ju ako podnikateľský projekt. Je potrebné ju naplánovať, realizovať, predať a nájsť vhodný spôsob užívania. Príď k nám študovať a toto všetko ťa naučíme. Postav si s nami svoju úspešnú budúcnosť!

doc. Ing. Peter MÉSÁROŠ, PhD.

Študijné programy

Videoprezentácia jednotlivých bakalárskych študijných programov

Pozemné stavby a architektúr

Inžinierske konštrukcie a dopravné stavby

Technológia a manažment v stavebníctve

Realizácia dopravných stavieb

Stavby s environmentálnym určením

Stavby pre udržateľné hospodárenie s vodou v krajine

 

Stavebná fakulta poskytuje vzdelávanie v rámci 2 študijných odborov (Stavebníctvo a Environmentálne a ekologické vedy) vo všetkých 3 stupňoch štúdia a ponúka viacero kurzov celoživotného vzdelávania. Všetky študijné programy dennej formy sú akreditované aj v anglickom jazyku. 

Čo je EUR-ACE?  

Študijný program Pozemné stavby a architektúra má medzinárodnú akreditáciu EUR-ACE. Akreditáciou EUR-ACE získava vysoká škola značku, ktorá jej umožňuje zaradiť sa medzi popredné európske univerzity a vysoké školy, ktoré túto značku už získali. Študentom poskytuje istotu, že absolvovaním EUR-ACE akreditovaného štúdia budú spĺňať najprísnejšie kritériá kladené na absolventov v európskej podnikovej praxi.

Značka EUR-ACE® je Európskou komisiou zahrnutá medzi  “European Quality Labels”, čo garantuje kvalitu študijného programu a súčasne  zabezpečuje vedeckú a akademickú kvalitu študijného procesu, pričom potvrdzuje praktické znalosti a zručnosti absolventov pre ich budúce zamestnanie. 

www.eurace.sk