Deň otvorených dverí na Stavebnej fakulte TUKE – 10. apríl 2024

Display portlet menu

Deň otvorených dverí na Stavebnej fakulte TUKE – 10. apríl 2024

Deň otvorených dverí na Stavebnej fakulte TUKE“ bol príjemnou spoločenskou udalosťou, kde sme na pôde fakulty privítali „200-vku“ stredoškolákov + ďalší záujemcovia z radov širokej verejnosti, ktorým sme predstavili stavebníctvo ako odvetvie plné inovatívnych technológií, materiálov, digitalizácie, automatizácie, GREEN a SMART riešení.

Stredoškoláci sa zúčastnili reálnej výuky na fakulte, tiež im boli prezentované študijné programy akreditované na fakulte a predovšetkým zo záujmom absolvovali sprevádzané prehliadky v laboratóriách fakulty:

  • Centrum výskumu a inovácií v stavebníctve
  • Laboratórium obnoviteľných zdrojov energií a technických zariadení budov
  • Centrum virtuálnych a digitálnych technológií

Počas „Dňa otvorených dverí na Stavebnej fakulte TUKE“ sa uskutočnil „Deň kariéry na Stavebnej fakulte TUKE“, kde sa prezentovali partnerské spoločnosti pôsobiace v oblasti stavebníctva. Študenti (stredoškoláci/vysokoškoláci) získali informácie o aktuálnych ponukách stáží a brigád, o možnostiach práce po absolvovaní štúdia na fakulte, a tiež aj o kritériách na uchádzača o zamestnanie.

MonTueWedThuFriSatSun
Loading backend data

Dean's message

Túžba meniť svet k lepšiemu je v každom z nás. Stavebníctvo je jednou z možností, ako tento sen naplniť. Stavba je komplexné dielo nielen z pohľadu architektúry, konštrukčných systémov, ale vnímame ju ako podnikateľský projekt. Je potrebné ju naplánovať, realizovať, predať a nájsť vhodný spôsob užívania. Príď k nám študovať a toto všetko ťa naučíme. Postav si s nami svoju úspešnú budúcnosť!

Deň otvorených dverí na Stavebnej fakulte TUKE – 10. apríl 2024

Display portlet menu