Faculty

MonTueWedThuFriSatSun
Loading backend data

Dean's message

Túžba meniť svet k lepšiemu je v každom z nás. Stavebníctvo je jednou z možností, ako tento sen naplniť. Stavba je komplexné dielo nielen z pohľadu architektúry, konštrukčných systémov, ale vnímame ju ako podnikateľský projekt. Je potrebné ju naplánovať, realizovať, predať a nájsť vhodný spôsob užívania. Príď k nám študovať a toto všetko ťa naučíme. Postav si s nami svoju úspešnú budúcnosť!

2024 International Product Safety Week Student Mentorship Programme

Display portlet menu
Späť na novinky

2024 International Product Safety Week Student Mentorship Programme

Pre študentov

Európska komisia spoločne s International Consumer Product Health and Safety Organization (ICPHSO) spúšťajú 2024 International Product Safety Week Student Mentorship Programme.

Cieľom programu je prilákať motivovaných a talentovaných študentov do oblasti bezpečnosti spotrebiteľských výrobkov a ponúknuť im príležitosť na nadviazanie kontaktov a spolupráce so skúsenými odborníkmi v danej oblasti.

Prihlasovanie je už spustené, pričom záujemcovia by sa mali prihlásiť do 05.07.2024 prostredníctvom odkazu, ktorý je uvedený v priloženom dokumente:

2024 IPSW Mentorship programme annoucement
pozn: upozorňujeme, že v texte priloženého dokumentu je v treťom odseku nesprávne uvedený rok „2014“

Úspešní záujemcovia budú pozvaní na International Product Safety Week, ktorý sa uskutoční 14. - 17. októbra 2024 v Bruseli.

V rámci programu sa uskutočnia stretnutia organizované Európskou komisiou a ICPHSO, ale taktiež aj osobitné stretnutia medzi úspešnými záujemcami (zverencami) a mentormi, nakoľko každému úspešnému záujemcovi bude pridelený mentor.