Faculty

MonTueWedThuFriSatSun
Loading backend data

Dean's message

Túžba meniť svet k lepšiemu je v každom z nás. Stavebníctvo je jednou z možností, ako tento sen naplniť. Stavba je komplexné dielo nielen z pohľadu architektúry, konštrukčných systémov, ale vnímame ju ako podnikateľský projekt. Je potrebné ju naplánovať, realizovať, predať a nájsť vhodný spôsob užívania. Príď k nám študovať a toto všetko ťa naučíme. Postav si s nami svoju úspešnú budúcnosť!

BuildSpeak: podcast SvF TUKE - Ep.02: Ako podať prihlášku na štúdium

Display portlet menu
Späť na novinky

BuildSpeak: podcast SvF TUKE - Ep.02: Ako podať prihlášku na štúdium

Pre študentov

Podcast je určený pre vás študentov, uchádzačov, absolventov, ale aj pre všetkých záujemcov o stavebné vymoženosti. Zameriavame sa v ňom nielen na život na fakulte, ale aj na inovácie a trendy v stavebníctve a určite predstavíme aj niektoré zaujímavé projekty, do ktorých je naša fakulta zapojená.

V druhej epizóde podcastu sa budeme venovať veľmi dôležitej téme pre našich budúcich študentov, a to je správne podanie prihlášky na našu fakultu. Ide o naozaj dôležitú tému a aby sme sa o nej mohli dozvedieť viac, pozvali sme si dve špecialistky z nášho študijného oddelenia pani Beátu Pavúkovú a pani Vieru Menyhértovú.

Podcast si môžete vypočuť na rôznych streamovacích platformách: