Faculty

MonTueWedThuFriSatSun
Loading backend data

Dean's message

Túžba meniť svet k lepšiemu je v každom z nás. Stavebníctvo je jednou z možností, ako tento sen naplniť. Stavba je komplexné dielo nielen z pohľadu architektúry, konštrukčných systémov, ale vnímame ju ako podnikateľský projekt. Je potrebné ju naplánovať, realizovať, predať a nájsť vhodný spôsob užívania. Príď k nám študovať a toto všetko ťa naučíme. Postav si s nami svoju úspešnú budúcnosť!

BuildSpeak: podcast SvF TUKE - Ep.03: CVIS ako ho nepoznáš

Display portlet menu
Späť na novinky

BuildSpeak: podcast SvF TUKE - Ep.03: CVIS ako ho nepoznáš

Pre študentov

Podcast je určený pre vás študentov, uchádzačov, absolventov, ale aj pre všetkých záujemcov o stavebné vymoženosti. Zameriavame sa v ňom nielen na život na fakulte, ale aj na inovácie a trendy v stavebníctve a určite predstavíme aj niektoré zaujímavé projekty, do ktorých je naša fakulta zapojená.

Do tretej epizódy podcastu sme si pozvali riaditeľa špičkového laboratória Stavebnej fakulty TUKE pána Ing. Petra Sabola, PhD., ktorý nám predstavil CVIS - Centrum výskumu a inovácii v stavebníctve. Porozprával nám o hlavných činnostiach laboratória a jeho reálne prepojenie nie len v rámci záverečných prác našich študentov a prezradil, že laboratórium ponúka svoju činnosť aj širšej verejnosti.

Podcast si môžete vypočuť na rôznych streamovacích platformách:

BuildSpeak: podcast SvF TUKE - Ep.03: CVIS ako ho nepoznáš