Pre študentov

Podcast je určený pre vás študentov, uchádzačov, absolventov, ale aj pre všetkých záujemcov o stavebné vymoženosti. Zameriavame sa v ňom nielen na život na fakulte, ale aj na inovácie a trendy v stavebníctve a určite predstavíme aj niektoré zaujímavé projekty, do ktorých je naša fakulta zapojená.

Knižnica poskytuje služby nielen študentom, ale aj pedagógom, výskumníkom, iným zamestnancom TUKE a dokonca aj ostatným záujemcom z verejného prostredia. No a práve preto sme si do tohto dielu podcastu pozvali toho najpovolanejšieho k tejto téme riaditeľa univerzitnej knižnice, pána Inžiniera Ondreja Látku PhD., aby sme sa dozvedeli o našej obľúbenej knižnici čo najviac a nie len o samotných službách, ktoré knižnica ponúka, ale možno aj o budove knižnice ako takej.

POZOR SÚŤAŽ!
Vyhraj jednu z troch kontrol originality s Podcastom Buildspeak!
Spolu so Stavebnou fakultou TUKE a Univerzitnou knižnicou TUKE sme pre vás pripravili úžasnú príležitosť pre všetkých končiacich bakalárov, inžinierov, doktorandov, ...

SÚŤAŽNÁ OTÁZKA:
Aká najzaujímavejšia požiadavka prišla na tlač do Univerzitnej knižnice?
Odpoveď ti prezradí Epizóda 05: Tajomstvá univerzitnej knižnice.

AKO SA ZAPOJIŤ:
Zapojiť sa môžeš na našom fakultnom instagrame: @stavebna.fakulta.tuke

1. Do komentára pod instagramový post napíš správnu odpoveď na otázku (pamätaj, len jeden komentár na osobu)!
  2. Sleduj @stavebna.fakulta.tuke a @libtuke
  3. Drž si palce! Losovanie výhercov prebehne 3. mája 2024 o 19:00 h.

Podcast si môžete vypočuť na rôznych streamovacích platformách: