Faculty

MonTueWedThuFriSatSun
Loading backend data

Dean's message

Túžba meniť svet k lepšiemu je v každom z nás. Stavebníctvo je jednou z možností, ako tento sen naplniť. Stavba je komplexné dielo nielen z pohľadu architektúry, konštrukčných systémov, ale vnímame ju ako podnikateľský projekt. Je potrebné ju naplánovať, realizovať, predať a nájsť vhodný spôsob užívania. Príď k nám študovať a toto všetko ťa naučíme. Postav si s nami svoju úspešnú budúcnosť!

BuildSpeak: podcast SvF TUKE - Ep.07: Nájdi svoju cestu s METROSTAVom

Display portlet menu
Späť na novinky

BuildSpeak: podcast SvF TUKE - Ep.07: Nájdi svoju cestu s METROSTAVom

Pre študentov

Podcast je určený pre vás študentov, uchádzačov, absolventov, ale aj pre všetkých záujemcov o stavebné vymoženosti. Zameriavame sa v ňom nielen na život na fakulte, ale aj na inovácie a trendy v stavebníctve a určite predstavíme aj niektoré zaujímavé projekty, do ktorých je naša fakulta zapojená.

Dnes sme vypočuli vaše požiadavky a správy, ktoré nám vkladáte do schránky. Čítali sme totiž, že chcete počuť niekoho úspešného, niekoho z praxe, niekoho, kto vám dá návod ako sa čo najrýchlejšie dostať čo najvyššie a ešte ku tomu všetkému, aby bol aj absolventom našej školy. Preto sme si do tejto epizódy pozvali absolventa Stavebnej fakulty Ing. Jakuba Čičáka, projektového manažéra z METROSTAVu.

Podcast si môžete vypočuť na rôznych streamovacích platformách:

BuildSpeak: podcast SvF TUKE - Ep.07: Nájdi svoju cestu s METROSTAVom