Faculty

MonTueWedThuFriSatSun
Loading backend data

Dean's message

Túžba meniť svet k lepšiemu je v každom z nás. Stavebníctvo je jednou z možností, ako tento sen naplniť. Stavba je komplexné dielo nielen z pohľadu architektúry, konštrukčných systémov, ale vnímame ju ako podnikateľský projekt. Je potrebné ju naplánovať, realizovať, predať a nájsť vhodný spôsob užívania. Príď k nám študovať a toto všetko ťa naučíme. Postav si s nami svoju úspešnú budúcnosť!

BuildSpeak: podcast SvF TUKE - Ep.08: Chceš dynamiku, študuj statiku!

Display portlet menu
Späť na novinky

BuildSpeak: podcast SvF TUKE - Ep.08: Chceš dynamiku, študuj statiku!

Pre študentov

Podcast je určený pre vás študentov, uchádzačov, absolventov, ale aj pre všetkých záujemcov o stavebné vymoženosti. Zameriavame sa v ňom nielen na život na fakulte, ale aj na inovácie a trendy v stavebníctve a určite predstavíme aj niektoré zaujímavé projekty, do ktorých je naša fakulta zapojená.

Z prostredia praxe sme sa v ôsmej epizóde vrátili späť na akademickú pôdu a rozhodli sme sa vám predstaviť náš ústav inžinierských košntrukcií a dopravných stavieb. Pre túto príležitosť sme si nemohli pozvať nikoho iného ako samotnú riaditeľku tohto ústavu pani doc. Ing. Viktóriu Bajzecerovú, PhD., ktorá sa s nami podelila o svoje zážitky a skúsenosti. V epizóde nám ukázala, že statika je síce ťažká vedná disciplína, ale naopak naozaj veľmi zaujímavá.

Podcast si môžete vypočuť na rôznych streamovacích platformách:

BuildSpeak: podcast SvF TUKE - Ep.08: Chceš dynamiku, študuj statiku!