Faculty

MonTueWedThuFriSatSun
Loading backend data

Dean's message

Túžba meniť svet k lepšiemu je v každom z nás. Stavebníctvo je jednou z možností, ako tento sen naplniť. Stavba je komplexné dielo nielen z pohľadu architektúry, konštrukčných systémov, ale vnímame ju ako podnikateľský projekt. Je potrebné ju naplánovať, realizovať, predať a nájsť vhodný spôsob užívania. Príď k nám študovať a toto všetko ťa naučíme. Postav si s nami svoju úspešnú budúcnosť!

BuildSpeak: podcast SvF TUKE - Ep.09: Ako zvládnuť štátnice a nezblázniť sa

Display portlet menu
Späť na novinky

BuildSpeak: podcast SvF TUKE - Ep.09: Ako zvládnuť štátnice a nezblázniť sa

Pre študentov

Podcast je určený pre vás študentov, uchádzačov, absolventov, ale aj pre všetkých záujemcov o stavebné vymoženosti. Zameriavame sa v ňom nielen na život na fakulte, ale aj na inovácie a trendy v stavebníctve a určite predstavíme aj niektoré zaujímavé projekty, do ktorých je naša fakulta zapojená.

V tejto epizóde sme neboli len tri, dokonca ani štyri, ale rovno piati, pretože do tohto dielu sme pozvali rovno dvoch hostí, naše 2 krásne kolegyne, študentku doktorandského štúdia Ing. Janku Budajovú a výskumnú pracovníčku Ing. Katku Harčárovú, PhD. Dievčatá sme si pozvali, aby sme si spolu zaspomínali na naše pocity a dojmy zo štátnych skúšok. Okrem toho sa v tejto epizóde dozvieš aj to, ako efektívne zvládať stres a mnoho ďalšieho.

Podcast si môžete vypočuť na rôznych streamovacích platformách:

+ link na linktree (všetky 3 streamovacie platformy spolu): https://linktr.ee/BuildSpeak

BuildSpeak: podcast SvF TUKE - Ep.09: Ako zvládnuť štátnice a nezblázniť sa