Faculty

MonTueWedThuFriSatSun
Loading backend data

Dean's message

Túžba meniť svet k lepšiemu je v každom z nás. Stavebníctvo je jednou z možností, ako tento sen naplniť. Stavba je komplexné dielo nielen z pohľadu architektúry, konštrukčných systémov, ale vnímame ju ako podnikateľský projekt. Je potrebné ju naplánovať, realizovať, predať a nájsť vhodný spôsob užívania. Príď k nám študovať a toto všetko ťa naučíme. Postav si s nami svoju úspešnú budúcnosť!

BuildSpeak: podcast SvF TUKE - Ep.10: BIM: Nie je otázka či, ale kedy

Display portlet menu
Späť na novinky

BuildSpeak: podcast SvF TUKE - Ep.10: BIM: Nie je otázka či, ale kedy

Pre študentov

Podcast je určený pre vás študentov, uchádzačov, absolventov, ale aj pre všetkých záujemcov o stavebné vymoženosti. Zameriavame sa v ňom nielen na život na fakulte, ale aj na inovácie a trendy v stavebníctve a určite predstavíme aj niektoré zaujímavé projekty, do ktorých je naša fakulta zapojená.

V rámci našej oslavy desiatej epizódy sa budeme rozprávať o niečom naozaj aktuálnom a trendy – o BIM technológiách v stavebníctve. Pre túto príležitosť sme si pozvali aj veľmi zaujímavého hosťa. Je ním Karol, BIM koordinátor z firmy PORR, ktorý sa ako jeden z mála na východnom Slovensku venuje BIMu a obzvlášť na dopravných stavbách.

Podcast si môžete vypočuť na rôznych streamovacích platformách:

BuildSpeak: podcast SvF TUKE - Ep.10: BIM: Nie je otázka či, ale kedy