Faculty

MonTueWedThuFriSatSun
Loading backend data

Dean's message

Túžba meniť svet k lepšiemu je v každom z nás. Stavebníctvo je jednou z možností, ako tento sen naplniť. Stavba je komplexné dielo nielen z pohľadu architektúry, konštrukčných systémov, ale vnímame ju ako podnikateľský projekt. Je potrebné ju naplánovať, realizovať, predať a nájsť vhodný spôsob užívania. Príď k nám študovať a toto všetko ťa naučíme. Postav si s nami svoju úspešnú budúcnosť!

BuildSpeak: podcast SvF TUKE - Ep.11: Sedem ruží pre DJ Semira

Display portlet menu
Späť na novinky

BuildSpeak: podcast SvF TUKE - Ep.11: Sedem ruží pre DJ Semira

Pre študentov

Podcast je určený pre vás študentov, uchádzačov, absolventov, ale aj pre všetkých záujemcov o stavebné vymoženosti. Zameriavame sa v ňom nielen na život na fakulte, ale aj na inovácie a trendy v stavebníctve a určite predstavíme aj niektoré zaujímavé projekty, do ktorých je naša fakulta zapojená.

Do tejto epizódy sme si pozvali výnimočného hosťa – DJa a zároveň absolventa našej Stavebnej fakulty Dávida, ktorého všetci poznáte ako DJ Semir. Všetci na škole vedia, kto je DJ Semir. Dokonca aj naši profesori poznajú jeho sety a jeho prácu. V tejto časti nám prezradil aj aký bol jeho background a ako sa dá zvládať takáto aktivita aj v kombinácii so stavbarinou.

Podcast si môžete vypočuť na rôznych streamovacích platformách:

BuildSpeak: podcast SvF TUKE - Ep.11: Sedem ruží pre DJ Semira