Chemkostav a.s. ponuka pracovné miesto - prípravár, rozpočtár pozemných stavieb

Chemkostav a.s. ponuka pracovné miesto - prípravár, rozpočtár pozemných stavieb

Pre študentov

Spoločnosť Chemkostav a.s. ponúka pracovné pozície ako v príprave projektov a tvorbe rozpočtov tak aj vo výrobe pri realizácii stavieb. Vzhľadom na narastajúci objem realizovaných projektov radi privítame nielen nových kolegov so skúsenosťami ale aj mladých študentov popri škole ktorí by radi naštartovali svoju kariéru.

Viac info: https://www.chemkostav.eu/kariera

Pracovná pozícia: prípravár, rozpočtár pozemných stavieb:
Miesto výkonu práce: Košice
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Termín nástupu: dohodou
Info na „web Chemkostav a.s.“: prípravár, rozpočtár pozemných stavieb
Info na „web Profesia“: prípravár, rozpočtár pozemných stavieb
Inzercia na „FB“: prípravár, rozpočtár pozemných stavieb