Inžinierska cena - najlepšia diplomová práca za akademický rok 2021/2022

Inžinierska cena - najlepšia diplomová práca za akademický rok 2021/2022

Slovenská komora stavebných inžinierov vyhlásila výsledky 11. ročníka celoslovenskej súťaže Inžinierska cena 2022 o najlepšiu diplomovú prácu inžinierskeho štúdia.

Odborná porota vybrala 4 najlepšie diplomové práce, u ktorých hodnotila originálnosť, jedinečnosť a progresívnosť riešenia, tvorivý prístup k riešenému problému a komplexnosť vyjadrenia filozofie riešenia.

Inžiniersku cenu – cenu za najlepšiu diplomovú prácu za akademický rok 2021/2022 získala práca Ing. Michala Lajmona (SvF STU Bratislava) s témou „Renovácia pamiatkovo chráneného objektu so zameraním na sanačné metódy“.

Čestné uznania od poroty získali:

Ing. Tomáš Müller (SvF TUKE) s témou "Bytový dom"
Ing. Erik Štefka (SvF ŽUŽ) s témou "Multifunkčná budova"
Ing. Lukáš Bachár (SvF STU) s témou "Komplexné riešenie protipovodňovej a protieróznej ochrany na zníženie extrémneho odtoku a eróznych procesov v oblasti Malých Karpát"

Ďakujeme absolventovi SvF TUKE -  Ing. Tomášovi Müllerovi a vedúcej diplomovej práce doc. Ing. Anne Sedlákovej, PhD. za úspešnú reprezentáciu fakulty.

Víťazom blahoželáme.

Viac informácií na: