Faculty

MonTueWedThuFriSatSun
Loading backend data

Dean's message

Túžba meniť svet k lepšiemu je v každom z nás. Stavebníctvo je jednou z možností, ako tento sen naplniť. Stavba je komplexné dielo nielen z pohľadu architektúry, konštrukčných systémov, ale vnímame ju ako podnikateľský projekt. Je potrebné ju naplánovať, realizovať, predať a nájsť vhodný spôsob užívania. Príď k nám študovať a toto všetko ťa naučíme. Postav si s nami svoju úspešnú budúcnosť!

LAPA SLOVAKIA s.r.o. ponuka pracovné miesto - odhadca/likvidátor škôd

Display portlet menu
Späť na novinky

LAPA SLOVAKIA s.r.o. ponuka pracovné miesto - odhadca/likvidátor škôd

Pre študentov

LAPA = Loss Adjustment & Property Appraisal ponúka rýchly a plne profesionálny servis v oblasti odhadu škôd a oceňovania majetku, ktorý je zameraný na posudzovanie príčin vzniku škôd a vyčíslenie ich výšky podľa príslušných poistných zmlúv.

Spoločnosť LAPA SLOVAKIA s.r.o. ponúka pracovné pozície na miesto odhadcu/externého likvidátora škôd. Svoje čerstvo nadobudnuté vedomosti vieš u nás využiť pri riešení stavebných škôd, stanovovaní ich rozsahu, príčin vzniku a následne aj pri výpočtoch výšky škôd. Ak vieš čítať projektovú a výkresovú dokumentáciu, pracovať so softwarom Cenkros, kde budeš vypracovávať rozpočty, máš technický rozhľad v oblasti stavby, neváhaj nás kontaktovať.

Veľmi radi Ťa privítame do nášho tímu.

Pracovná pozícia: odhadca/likvidátor škôd

Miesto výkonu práce: Home office, v prípade terénnej obhliadky územie Slovenska
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Termín nástupu: ASAP

Viac informácii na tel. čísle 0948 353 041

LAPA SLOVAKIA s.r.o. ponuka pracovné miesto - odhadca/likvidátor škôd