Faculty

MonTueWedThuFriSatSun
Loading backend data

Dean's message

Túžba meniť svet k lepšiemu je v každom z nás. Stavebníctvo je jednou z možností, ako tento sen naplniť. Stavba je komplexné dielo nielen z pohľadu architektúry, konštrukčných systémov, ale vnímame ju ako podnikateľský projekt. Je potrebné ju naplánovať, realizovať, predať a nájsť vhodný spôsob užívania. Príď k nám študovať a toto všetko ťa naučíme. Postav si s nami svoju úspešnú budúcnosť!

„Memorandum o spolupráci medzi SvF TUKE a Chemkostav, a.s.“ a učebňa zariadená s podporou spoločnosti Chemkostav, a.s.

Display portlet menu
Späť na novinky

„Memorandum o spolupráci medzi SvF TUKE a Chemkostav, a.s.“ a učebňa zariadená s podporou spoločnosti Chemkostav, a.s.

Správy

Dňa 11. januára 2024 bolo podpísané „Memorandum o spolupráci medzi Stavebnou fakultou TUKE a Chemkostav, a.s.“, ktoré je založené na rozvíjaní spolupráce strán na princípoch rovnosti, vzájomnej dôvery, porozumenia a vzájomnej výhodnosti.

Dňa 11. januára 2024 bola slávnostne otvorená učebňa „V 425 – Chemkostav“. Ďakujeme spoločnosti Chemkostav, a.s. za podporu pri zariadení učebne V 425, ktorá sa stala miestom, kde sa študenti cítia príjemne a nachádzajú mnoho inšpirácie a motivácie v štúdiu na fakulte.

Akciová spoločnosť Chemkostav je profesionálnou slovenskou stavebnou spoločnosťou, ktorá si svoju pozíciu na trhu vybudovala vďaka spojeniu kvality, odbornosti a kvalifikácie svojich zamestnancov. Svojou pôsobnosťou pokrýva širokú oblasť aktivít v stavebnom segmente, zahŕňajúcom výstavbu občianskych, bytových, priemyselných a vodohospodárskych objektov.

https://www.chemkostav.eu/