Faculty

MonTueWedThuFriSatSun
Loading backend data

Dean's message

Túžba meniť svet k lepšiemu je v každom z nás. Stavebníctvo je jednou z možností, ako tento sen naplniť. Stavba je komplexné dielo nielen z pohľadu architektúry, konštrukčných systémov, ale vnímame ju ako podnikateľský projekt. Je potrebné ju naplánovať, realizovať, predať a nájsť vhodný spôsob užívania. Príď k nám študovať a toto všetko ťa naučíme. Postav si s nami svoju úspešnú budúcnosť!

Pozor - spoločnosť KAMI PROFIT, s.r.o. prináša podnikové štipendium pre študentov SvF TUKE

Display portlet menu
Späť na novinky

Pozor - spoločnosť KAMI PROFIT, s.r.o. prináša podnikové štipendium pre študentov SvF TUKE

Pre študentov

S nadchádzajúcim novým akademickým rokom sa na Stavebnej fakulte pripravuje jedinečná novinka, ktorá prinesie študentom úžasné príležitosti a obohatí ich vzdelávanie. S potešením oznamujeme, že sme naviazali partnerstvo so spoločnosťou KAMI PROFIT s.r.o. a spolu sme vytvorili podnikové štipendium, ktoré môže byť kľúčom k realizácii Vášho profesionálneho sna.

Ponuka pre študentov TU

Ponuka práce pre pozície: junior projektový manažér, junior rozpočtár, asistent stavbyvedúceho

Podnikové štipendium je inovatívnym programom, ktorý spája teoretické vedomosti so skúsenosťami z reálneho podnikateľského prostredia. Študenti budú mať možnosť získať vzácne know-how a praktické skúsenosti, keďže budú pracovať priamo s KAMI PROFIT, jednou z prestížnych spoločností v oblasti stavebníctva. Počas štúdia budú mať príležitosť podieľať sa na skutočných stavebných projektoch a získať náhľad do každej fázy stavebného procesu.

Ak túžite po tom, aby sa Vaše štúdium stalo skutočnou prípravou na úspešnú kariéru, neváhajte využiť túto jedinečnú príležitosť.