Faculty

MonTueWedThuFriSatSun
Loading backend data

Dean's message

Túžba meniť svet k lepšiemu je v každom z nás. Stavebníctvo je jednou z možností, ako tento sen naplniť. Stavba je komplexné dielo nielen z pohľadu architektúry, konštrukčných systémov, ale vnímame ju ako podnikateľský projekt. Je potrebné ju naplánovať, realizovať, predať a nájsť vhodný spôsob užívania. Príď k nám študovať a toto všetko ťa naučíme. Postav si s nami svoju úspešnú budúcnosť!

Ponuka pracovného miesta v spoločnosti Chemkostav, a.s. Michalovce - prípravár, rozpočtár pozemných stavieb

Display portlet menu
Späť na novinky

Ponuka pracovného miesta v spoločnosti Chemkostav, a.s. Michalovce - prípravár, rozpočtár pozemných stavieb

Správy

Spoločnosť Chemkostav, a.s. Michalovce ponúka pracovné pozície ako v príprave projektov a tvorbe rozpočtov, tak aj vo výrobe pri realizácii stavieb. Vzhľadom na narastajúci objem realizovaných projektov radi privítame nielen nových kolegov so skúsenosťami, ale aj mladých študentov popri škole, ktorí by radi naštartovali svoju kariéru.

 

Viac info: https://www.chemkostav.eu/

 

Pracovná pozícia: prípravár, rozpočtár pozemných stavieb

 

Miesto práce: Michalovce, Košice

Spoločnosť Chemkostav, a.s. hľadá do svojich radov mladých ľudí, ktorí majú chuť na seba pracovať a skúsených odborníkov, ktorí sa stanú súčasťou nášho tímu.

Pre študentov ponúkame možnosť získania štipendia a následného zamestnania v našej spoločnosti, pre zručných ponúkame možnosť rekvalifikačného kurzu.

Voľné pracovné pozície (stavbyvedúci, asistent stavbyvedúceho, majster, ...)

Viac info: https://www.chemkostav.eu/kariera.html