Slovo dekana

Stavebníctvo je nadčasový a perspektívny odbor, ktorý ponúka množstvo pracovných príležitostí doma aj v zahraničí. Prihláste sa na štúdium u nás. Nebudete len sedieť v laviciach a počúvať prednášky. Zapojíte sa do rôznych laboratórnych cvičení, experimentálnych testov, konkrétnych projektov, exkurzií a stáží. Budete spojení s praxou, kde si overíte svoje teoretické vedomosti. Naučíte sa používať najnovšie nástroje a metódy na navrhovanie a posudzovanie stavebných diel. Vytvoríme Vám priestor pre Váš odborný rast. Rozšírte rady odborníkov v stavebníctve!

Ponuka pre zamestnancov
Erasmus+ školenie pre pracovníkov s mládežou s názvom Human Rights Defenders: Societies in the Digital Era, ktoré sa uskutoční od 2. do 8. decembra 2024 v Penzióne Na Mlyne (Hrnčiarovce nad Parnou).

Termín zaslania prihlášok: do 31. októbra 2024
Prihlasovací formulár nájdete TU

Viac informácií o školení nájdete: