Faculty

MonTueWedThuFriSatSun
Loading backend data

Dean's message

Túžba meniť svet k lepšiemu je v každom z nás. Stavebníctvo je jednou z možností, ako tento sen naplniť. Stavba je komplexné dielo nielen z pohľadu architektúry, konštrukčných systémov, ale vnímame ju ako podnikateľský projekt. Je potrebné ju naplánovať, realizovať, predať a nájsť vhodný spôsob užívania. Príď k nám študovať a toto všetko ťa naučíme. Postav si s nami svoju úspešnú budúcnosť!

Späť na novinky

Ponuka webinárov od AZU

Správy

Národný rozvojový projekt AZU - aktivita zvyšuje úspech, ktorý je projektom MŠVVaŠ SR a ktorého súčasťou je aj Technická univerzita v Košiciach spustili sériu webinárov pre študentov, vedcov a všetkých, ktorí majú záujem rozširovať si svoje poznatky. Hlavnou myšlienkou projektu je prepájať odbornú prax s vysokými školami a prostredníctvom zaujímavých odborníkov.
Koordinátori jednotlivých krajských miesť si pripravili zaujímavé prednášky, workshopy a rozhovory počas obdobia uzatvorenia vysokých škôl. Tieto webináre pokrývajú rôzne oblasti štúdia, podnikania, ale aj vedy a výskumu.
Každý týždeň projekt AZU prinesie zaujímavé webináre, ktoré sú zamerané na rôzne oblasti, s ktorými sa počas bežného štúdia študenti nestretnú.

Podujatia sú bezplatné a je potrebné sa na ne registrovať cez formulár na jednotlivých udalostiach.

Kompletný rozpis webinárov: https://azu.sk/azu-spusta-seriu-webinarov/
FB: https://www.facebook.com/pg/aktivitazvysujeuspech/events/?ref=page_internal