Pracovná ponuka: projektant - HEADStudio s.r.o.

Pracovná ponuka: projektant - HEADStudio s.r.o.

Sme projekčný ateliér ktorý hľadá nového kolegu do tímu. Navrhoval/projektoval by s nami jednoduché aj zložitejšie pozemné stavby. Pripadne by riešil statické návrhy jednoduchých stavieb alebo návrh vnútorných inštalácií.

Ak pracuješ v programe AutoCAD, Revit a Lumion, máš za sebou už nejaký projekt a si ochotný na sebe pracovať a nebojíš sa nových výziev, tak hľadáme práve teba.

Ponúkame ti firemný počítač, firemný software, podl'a potreby firemné auto, teambuildingové akcie, školenia na osobnostný aj profesijný rozvoj a pri zamestnaní na TPP 3 pilier.

Tvoj plat bude 1 200 Eur a kľudne aj viac. Vsetko zavisi od tvojich skusenosti.

Ak sme ťa našli, pošli nám svoj životopis a dva referenčné projekty na:

sobcak.headstudio@gmail.com Tešíme sa na teba!