doc. Ing. Peter MÉSÁROŠ, PhD.

Prednáška p. Karola Plaštiaka zo spoločnosti SIGA Cover AG, Switzerland - Pozemné staviteľstvo IV

Display portlet menu

Pre študentov

Pozývame nie len študentov 3.ročníka BC štúdia Stavebnej fakulty

na prednášku z predmetu Pozemné staviteľstvo IV

dňa 06.12.2022 v čase 7:30 - 9:00 v prednáškovej miestnosti L4,

a to pri príležitosti prednášky p. Karola Plaštiaka zo spoločnosti

SIGA Cover AG, Switzerland.

Program prednášky :

• Základy konštruovania a stavebnej fyziky pri navrhovaní vzduchotesnej a vetrotesnej obálky stavieb pri budovách „s nulovou potrebou energie“
  • Problematika konštrukcie plochých striech na báze dreva. Skúsenosti s tvorbou vzduchotesných vrstiev v týchto konštrukciách v zmysle noriem platných v EU.

Bližšie info : Ing. Jaroslav Vojtuš, CSc., jaroslav.vojtus@tuke.sk

Tešíme sa na stretnutie.