Prezentácia projektu „Protection against flash floods“ programu ERASMUS+

Prezentácia projektu „Protection against flash floods“ programu ERASMUS+

Projekt „Protection against flash floods“ („PROFF“) je realizovaný v rámci programu Erasmus+.

Projekt „PROFF“ je naplánovaný na 24 mesiacov a od 1.11.2022 na projekte „PROFF“ pracuje 6 partnerov zo 4 krajín (Slovensko, Grécko, Litva a Španielsko) a koordinátorom je Technická univerzita v Košiciach.

Hlavnou myšlienkou projektu „PROFF“ je vytvoriť sériu workshopov pre študentov odborného vzdelávania a prípravy na tému prírodných katastrof v dôsledku zmeny klímy a zamerať sa najmä na ochranu pred prívalovými povodňami.

Základné informácie o projekte: Projekt: PROFF – Protection against flash floods

Viac informácií nájdete na webovej stránke: https://proffproject.eu/results/

kde nájdete bezplatnú príručku s 12 workshopmi, pre študentov odborného vzdelávania na tému prírodných katastrof v dôsledku klimatických zmien.

Príručka bola spracovaná v rámci riešenia projektu „Protection against flash floods“.