Faculty

MonTueWedThuFriSatSun
Loading backend data

Dean's message

Túžba meniť svet k lepšiemu je v každom z nás. Stavebníctvo je jednou z možností, ako tento sen naplniť. Stavba je komplexné dielo nielen z pohľadu architektúry, konštrukčných systémov, ale vnímame ju ako podnikateľský projekt. Je potrebné ju naplánovať, realizovať, predať a nájsť vhodný spôsob užívania. Príď k nám študovať a toto všetko ťa naučíme. Postav si s nami svoju úspešnú budúcnosť!

doc. Ing. Peter MÉSÁROŠ, PhD.

Pre všetkých našich študentov

Display portlet menu
Späť na novinky

Pre všetkých našich študentov

Pre študentov

Milí študenti,

školstvo sa v súčasnej situácii musí vysporiadať s výzvami, pred ktorými doteraz nikdy nestálo. Zavedenie dištančnej formy Vášho štúdia bol krok, ktorý Vám umožní pri dobrej spolupráci ukončiť akademický rok bez posunov termínov. Vstúpili sme už do 8. týždňa semestra a ukončenie predmetov sa nezadržateľne blíži. 

Vyzývame Vás, aby ste si pravidelne kontrolovali emailové schránky, najmä tie, ktoré Vám vytvorila škola na https://outlook.com/owa/ad.tuke.sk a sledovali aj kurzy z predmetov vytvorené v systéme Moodle. 

Ak ste sa zatiaľ nedostali k žiadnym informáciám z nejakého predmetu, oslovte vyučujúcich Vy. Boli by sme veľmi radi, ak by sa Vám podarilo úspešne absolvovať všetky Vaše zapísané predmety. Buďme aktívni a pomôžme si navzájom. 

Sme tu pre Vás, tak nás v prípade problémov neváhajte osloviť.