doc. Ing. Peter MÉSÁROŠ, PhD.

Summer Work & Travel 2022

Pre študentov

Milá študentka, milý študent,

Už vieš, ako budeš tráviť budúce leto? Čo takto stráviť ho v USA, zarobiť si, spoznať svet, nových ľudí a cestovať po Amerike. Ak si takto predstavuješ ideálne leto, máme dobrú správu. Až 246 slovenských študentov pocestuje na program Summer Work & Travel takmer zadarmo. Tým, ktorí získajú štipendium, preplatí Veľvyslanectvo USA na Slovensku okrem víz všetky poplatky.

Prihlásiť sa do programu môžu všetci, ktorí spĺňajú podmienky programu. Je to jednoduché, prihlás sa, pokiaľ:

Si študent/ -tka denného štúdia na slovenskej univerzite alebo vysokej škole a budeš mať za sebou úspešne aspoň jeden semester

Máš slovenské občianstvo alebo trvalý pobyt

Plánuješ v štúdiu pokračovať aj budúci rok

Chceš stráviť leto v Amerike naplno

Láka ťa program Summer Work & Travel a spĺňaš jeho podmienky

Budeš po návrate zdieľať informácie o programe svojim rovesníkom

Prihlasovanie je otvorené do 9. decembra na www.letovamerike.sk/chcem-stipendium/. Prihláška ťa nič nestojí a aj tí, ktorí si nie sú istí svojou angličtinou, sú vítaní.

Viac informácií o programe nájdeš na www.letovamerike.sk