Faculty

MonTueWedThuFriSatSun
Loading backend data

Dean's message

Túžba meniť svet k lepšiemu je v každom z nás. Stavebníctvo je jednou z možností, ako tento sen naplniť. Stavba je komplexné dielo nielen z pohľadu architektúry, konštrukčných systémov, ale vnímame ju ako podnikateľský projekt. Je potrebné ju naplánovať, realizovať, predať a nájsť vhodný spôsob užívania. Príď k nám študovať a toto všetko ťa naučíme. Postav si s nami svoju úspešnú budúcnosť!

doc. Ing. Peter MÉSÁROŠ, PhD.

Rozvoj podnikateľských a inovačných zručností (workshop)

Display portlet menu
Späť na novinky

Rozvoj podnikateľských a inovačných zručností (workshop)

Podujatia

Pozývame vás na online workshop zameraný na rozvoj podnikateľských a inovačných zručností (Pozvánka pdf). Workshop je určený pre všetkých študentov, startupy, vedeckých výskumníkov a akademikov, ktorí si chcú overiť komerčný potenciál svojho nápadu a porozprávať sa so skúsenými odborníkmi. Cieľom workshopu je zistiť ako pretaviť nápady či poznatky z výskumu do praktického sveta skutočného biznisu. Tematicky sa workshop sústredí primárne na udržateľný rozvoj, recykláciu, cirkulárnu ekonomiku a ďalšie oblasti surovinovej vertikály. Súčasťou programu je aj poradenstvo k podaniu prihlášky do early stage akceleračného programu EIT Jumpstarter, v rámci ktorého je možné získať financovanie až do výšky 10 000 eur.

Termíny workshopov: 9.11. alebo 7.12.

Zaregistrovať sa môžete na tomto odkaze.

Workshop pre vás sprostredkujú odborníci z EIT Raw Materials:

Hans Westerhof

Hans je startupový tréner a podnikateľ so skúsenosťami v širokej škále priemyselných odvetví, primárne clean tech. V súčasnosti sa zameriava na vzdelávanie podnikateľov. Má skúsenosti s riadením projektov a programov vo výške viac ako 100 miliónov USD.

Antonis Politis

Antonis je startupový tréner, konzultant, a špecialista v surovinovom priemysle. Pracuje ako manažér rozvoja podnikania v EIT RawMaterials. V súčasnosti sa zameriava na budovanie inovačného ekosystému pre oblasť surovín vo východnej a juhovýchodnej Európe.

Markus Klein

Markus je medzinárodne skúsený odborník v oblasti rozvoja a inovácií podnikania s 25 ročnými skúsenosťami. Ako Business Developer pre EIT RawMaterials sa zameriava na skorú identifikáciu inovačného potenciálu a poskytovanie potrebnej podpory inovatívnym startupom.