Fakulta

PoÚtStŠtPiSoNe
Loading backend data

Dean's message

Túžba meniť svet k lepšiemu je v každom z nás. Stavebníctvo je jednou z možností, ako tento sen naplniť. Stavba je komplexné dielo nielen z pohľadu architektúry, konštrukčných systémov, ale vnímame ju ako podnikateľský projekt. Je potrebné ju naplánovať, realizovať, predať a nájsť vhodný spôsob užívania. Príď k nám študovať a toto všetko ťa naučíme. Postav si s nami svoju úspešnú budúcnosť!

Young Professionals - workshop pre mladých profesionálov 2023

Display portlet menu
Späť na novinky

Young Professionals - workshop pre mladých profesionálov 2023

Podujatia

Hľadáme mladých profesionálov z celého Slovenska s rôznymi akademickými a profesionálnymi skúsenosťami relevantnými pre technickú normalizáciu, ktorí majú záujem pomôcť svojmu zamestnávateľovi byť konkurencieschopnejší, vstúpiť na nové trhy a umožniť pôsobiť regionálne či globálne.

V prílohe pripájam podmienky účasti pre YPs, program workshopu, ktorý sa uskutoční dňa 20.04.2023, registračný formulár spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov a informáciu o spracúvaní osobných údajov.

Umožnite Vašim mladým expertom do 31.03.2023 sa zaregistrovať zaslaním registračného formulára na adresu: yp@normoff.gov.sk