Faculty

MonTueWedThuFriSatSun
Loading backend data

Dean's message

Túžba meniť svet k lepšiemu je v každom z nás. Stavebníctvo je jednou z možností, ako tento sen naplniť. Stavba je komplexné dielo nielen z pohľadu architektúry, konštrukčných systémov, ale vnímame ju ako podnikateľský projekt. Je potrebné ju naplánovať, realizovať, predať a nájsť vhodný spôsob užívania. Príď k nám študovať a toto všetko ťa naučíme. Postav si s nami svoju úspešnú budúcnosť!

doc. Ing. Peter MÉSÁROŠ, PhD.

Aktualizované informácie o štúdiu v ak. roku 2021/2022 - 5. týždeň

Display portlet menu
Späť na novinky

Aktualizované informácie o štúdiu v ak. roku 2021/2022 - 5. týždeň

Pre študentov

Vážení študenti,

vitajte v akademickom roku 2021/2022.

V časti Štúdium - Informácie o štúdiu nájdete aktualizované informácie o termínoch zápisov na predmety a na štúdium na akademický rok 2021/2022, tiež podrobnosti o výučbe, rozvrhoch budeme zverejňovať a aktualizovať práve tam. Pokiaľ ste sa nestihli zapísať na štúdium, okamžite kontaktujte Referát pre vzdelávanie.

Akademický rok plánujeme uskutočňovať hybridne - časť výučby prezenčne a časť dištančne, až kým to pandemická situácia bude dovoľovať, fungujeme v režime OTP. Prevažná časť prednášok je realizovaná online - Manuál dištančnej výučby SK, UA

Výučba v 5. týždni (18.10.-22.10.2021) bude prebiehať dištančne, okres Košice sa zaradí opäť do bordovej farby COVID automatu.

Rozvrh hodín má každý študent v systéme MAIS. V časti Štúdium - Rozvrh hodín nájdete rozvrhové okienka bez pridelených vyučujúcich pre všetky ročníky. Pokiaľ sa v rozvrhovom okienku nachádza číslo miestnosti, výučba bude realizovaná prezenčne (až do odvolania). Pokiaľ je uvedené "online", výučba bude realizovaná dištančne a pripojíte sa na ňu cez Webex Personal Room jednotlivých vyučujúcich podľa tohto zoznamu (okrem Anglického jazyka, ten prebehne cez MS Teams a informácie o pripojení Vám budú zaslané na oficiálny študentský email a Sociológie, ktorá prebehne tiež cez MS Teams).

Mapa areálu TUKE